Učitelia nemčiny - Učiteľ angličtiny, slovenčiny a prekladateľ

O triedu lepšie doučovanie a preklad
Prejsť na obsah

Učitelia nemčiny

Partneri > Učitelia jazykov


Doučujem nemecký jazyk na úrovni základnej a strednej školy. Doučím deti, študentov aj dospelých. Preložím všeobecné referáty na úrovni ZŠ a SŠ. Pomôžem s doučením vlastnej literatúry, prípadne mám vlastnú literatúru na rôznej úrovni, čo sa týka obsahu aj náročnosti. Ponúkam audio nahrávky, aby Vám jazyk utkvel v pamäti. Mojím cieľom je aby žiak používal a počúval jazyk, aby kombinoval a používal množstvo príkladov. So mnou sa naučíte rozprávať o sebe, rodine, nakupovaní ..., rozumieť všeobecným témam. Dokážete sa zorientovať vo väčšine bežných situácií, ktoré môžu nastať. Vyučujem individuálne aj skupiny.
Mám všeobecnú bakalársku štátnicu (FF/UKF Nitra) a certifikát na úrovni B2 od jazykovej školy Inlingua.
Cena: vyučovacia hodina 4 eurá (45 minút), cena za preklad normostrany dohodou
Kontakt: Branislav Petráš, email: branopetras@zoznam.sk, tel.: 0904 856 577
Miesto: Nitra, Gbely

Doučujem nemecký jazyk všetky vekové kategórie, jazykové úrovne SERR A1-B2 (ZŠ, SŠ). Svoju prácu prispôsobujem individuálnym potrebám klientov. Uplatňujem efektívne naratívne metódy so zameraním na praktické využitie jazyka. Som učiteľka s dlhoročnou pedagogickou praxou.
Pracujem individuálne s jedným klientom, ale aj s malými skupinami do max. 2-4 osoby. Doučujem u seba doma, ale vyhoviem aj požiadavke dochádzať za klientom.
Ponúkam tiež prekladateľské služby z nemeckého jazyka do slovenčiny z oblastí: bežné texty, kultúra a umenie, cestovanie a turizmus, školstvo a vzdelávanie.
Cena: doučovanie 6 eur / 60 min, preklady - 1 normostrana dohodou podľa náročnosti textu
Kontakt: Mgr. Oľga Červeňanská, email: olgacervenanska@atlas.sk, tel.: 0908 854 082
Miesto: Liptovský Hrádok a okolie

Doučovanie nemeckého jazyka pre začiatočníkov a pre žiakov ZŠ a SŠ.
Som študentom nemeckého jazyka a výchovy k občianstvu na UKF v Nitre, bakalárska štátnica a výborné konverzačné schopnosti.
Cena: 7 eur / hod.
Kontakt: Radovan Obicky, email: radovan.obicky@gmail.com, tel.: 0904 238 144
Miesto: Nitra

Návrat na obsah