Učitelia ruského jazyka - Učiteľ angličtiny, slovenčiny a prekladateľ

O triedu lepšie doučovanie a preklad
Prejsť na obsah

Učitelia ruského jazyka

Partneri > Učitelia jazykov


Prekladateľské služby z / do ruštiny z oblastí: obchodná ruština, logistika, doprava, zdravotná technika so špecializáciou na kardiochirurgiu a kardiológiu. Prekladám tiež spoločenské zmluvy pri zakladaní spoločností, zápisnice z valného zhromaždenia, výpisy z obchodného registra, životopisy.
Cena za normostranu je 11 eur.
Doučovanie ruštiny, príprava na maturitu a skúšky rôzneho druhu, konverzáciu, morfológiu, obchodná ruština, bežné jazykové znalosti.
Z ruského jazyka mám doktorát a 17-ročnú prax so živým jazykom.
Cena 12 eur za hodinu.
Kontakt: PaeDr. Katarína Slatinska, email: keralakaka@gmail.com, tel : 0911 971 163
Miesto: Bratislava

Vyučovanie, doučovanie francúzskeho a ruského jazyka - individuálne, skupinové, firemné. Všetky úrovne jazykového referenčného rámca A1- C2, konverzácia v jazyku, príprava na maturitnú skúšku, odborná francúzština a ruština (obchodná, hospodárska, právnická...), obchodná korešpondencia, príprava na skúšku DELF, DALF z francúzskeho jazyka. Možnosť dochádzania za klientom, alebo cez skype.
Preklady z / do - všetky kombinácie francúzskeho jazyka, ruského jazyka, slovenského jazyka - všeobecný i odborný preklad.
Cena dohodou podľa náročnosti prekladu a rýchlosti dodania, vypracovanie cenovej ponuky na konkrétny preklad zašlem obratom.
Sprievodcovské služby: destinácia - Francúzsko a frankofónne krajiny, Taliansko, Chorvátsko, Slovensko - v slovenskom, francúzskom a ruskom jazyku. Ceny dohodou
Kontakt: Mgr. Monika Gaššová, email: mgassova@gmail.com, tel: 0915 979 318
Miesto: okres Dolný Kubín, Žilina, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Martin

Doučujem ruský jazyk všetky vekové kategórie, jazykové úrovne SERR A1 - B2 (ZŠ, SŠ). Svoju prácu prispôsobujem individuálnym potrebám klientov. Uplatňujem efektívne naratívne metódy so zameraním na praktické využitie jazyka. Doučujem tiež obchodnú ruštinu pre potreby zamestnancov firiem.
Som učiteľka s dlhoročnou pedagogickou praxou. Pracujem individuálne s jedným klientom, ale aj s malými skupinami do max. 2-4 osoby. Doučujem u seba doma, ale vyhoviem aj požiadavke dochádzať za klientom.
Ponúkam tiež prekladateľské služby z ruského jazyka do slovenčiny z oblastí: bežné texty, kultúra a umenie, cestovanie a turizmus, školstvo a vzdelávanie, ekonomika a obchod.
Cena: doučovanie 6 eur / 60 min

preklady - 1 normostrana dohodou podľa náročnosti textu

Kontakt: Mgr. Oľga Červeňanská, email: olgacervenanska@atlas.sk, tel.: 0908 854 082
Miesto: Liptovský Hrádok a okolie

Vyučujem francúzštinu a ruštinu Slovákov, ruštinu Francúzov (cez agentúru Woospeak), slovenčinu Rusov (Tutorlang) a rozbieham výučbu francúzštiny pre Rusov. Učím cez Skype aj prezenčne.
Cena: od 10 eur za 60 min, podľa Vašej počiatočnej úrovne a podľa cieľa, ktorý chcete dosiahnuťť. Najlepšie sa spojiťť osobne alebo cez Skype, prípadne telefonicky.
Prvá ukážková hodina v trvaní 30 min bezplatne.
Kontakt: PaedDr. Ivan Sakala, email: divans@post.sk, tel.: 0904 240 228, 051/772 44 34, Skype: dryves, www.muzikanti.net
Miesto: Prešov

 
Doučujem, vyučujem ruský jazyk všetky vekové kategórie, jazykové úrovne A1 – C1 . Svoju prácu prispôsobujem individuálnym potrebám klientov. Materiály a podklady na výučbu si vyhľadávam osobne s ohľadom na vzdelanie, vek a potreby študenta. Snažím sa, aby atmosféra na hodine bola príjemná, uvoľnená, ale zároveň mám záujem, aby sa študent pripravoval na hodiny aj individuálne. Som kreatívna, inovatívna a flexibilná.
 

Som pôvodom z Ukrajiny a z tohto dôvodu rusky jazyk ovládam plynulo slovom a písmom. Z ruštiny mám aj všeobecnú štátnu skúšku C2. Doučujem u seba doma, ale vyhoviem aj požiadavke dochádzať za klientom.
Ponúkam tiež prekladateľské služby z ruského jazyka do slovenčiny
Cena: doučovanie 10 eur / 60 minút
preklady - 1 normostrana dohodou podľa náročnosti textu
Kontakt: Lyubov Meszaroshová  email: lubkaba@gmail.com, tel.: 0908 623406
Miesto: Bratislava
Návrat na obsah